Aktualności


Co słychać w Marciniak Service?


W zakładce Aktualności przybliżamy usługi i procesy, które stosujemy w serwisie oraz informujemy o ważnych wydarzeniach w naszej firmie. Prezentujemy też najciekawsze wdrożenia wykonane w Marciniak Service wraz z krótkim „case study” i przedstawiamy krótką analizę problemu wraz z informacją o zastosowanym rozwiązaniu.

Katalog produktów dla narzędziowni i wtryskowni - Marciniak Service

Katalog produktów dla narzędziowni i wtryskowni

maj 16, 20231 min czytania
Z przyjemnością prezentujemy pierwszą wersję naszego skróconego katalogu produktów. Wewnątrz znajdziecie Państwo linki do filmów i animacji oraz do pełnych wersji katalogu. Aktualna wersja katalogu jest dostępna na stronie naszego Biura Sprzedaży, w zakładce Materiały do pobrania. Zapraszamy do współpracy!
Targi PLASTPOL 2023 - Zapraszamy - Marciniak Service

Zapraszamy na Targi PLASTPOL 2023!

kwi 25, 20231 min czytania
Serdecznie zapraszamy na XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbędą się w Kielcach w terminie 26-29.05.23. Znajdziecie nas przy stoisku F-6. Do zobaczenia!
Jak wybrać system GK i utrzymać go w dobrej kondycji - Marciniak Service

Jak wybrać system GK i utrzymać go w dobrej sprawności na długi czas?

mar 9, 202310 min czytania
O tym na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu GK i co zrobić, aby jak najdłużej był w pełni sprawny mówi Dyrektor naszego Serwisu – Piotr Sopata. Zapraszamy do lektury!
Powłoka NanoMoldCoating® - Marciniak Service

Pokrycie formy powłoką NanoMoldCoating®

sty 15, 20222 min czytania
Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu jedno z naszych starszych wdrożeń – pokrycie formy powłoką NanoMoldCoating®. To długoterminowe rozwiązanie, które poprawia ogólny stan formy.
Czyszczenie emulsją Easypurge - instrukcja krok po kroku - Marciniak Service

Samodzielne czyszczenie emulsją Easypurge

sty 12, 20223 min czytania
Dziś przedstawiamy Państwu instrukcję samodzielnego czyszczenia ślimaka i systemów GK przy użyciu emulsji Easypurge. Jej głównymi zaletami są skuteczność i łatwość działania…