Thermoplay


Strona główna » Usługi serwisowe » Autoryzowany serwis Thermoplay

Autoryzowany serwis Thermoplay


Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów Thermoplay

A. Marciniak Service powstał jako autoryzowany serwis Thermoplay w Polsce. Do dziś świadczymy usługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej obsługi systemów Thermoplay. Serwis świadczymy zarówno w siedzibie Klienta, jak i w naszym warsztacie stacjonarnym w Rzeszowie. Dzięki ciągłym inwestycjom i rozwojowi mamy obecnie najlepszy serwis ze wszystkich firm gorąco-kanałowych.

Kompleksowa oferta serwisu

Nasza kompleksowa oferta obejmuje między innymi montaż nowych systemów wraz ze szkoleniem z zakresu obsługi i pierwszym uruchomieniem wg potrzeb Klienta. Przeprowadzamy też pełną diagnostykę systemów oraz ich zabudowy. Diagnostyka obejmuje m.in. pomiary parametrów elektrycznych oraz wymiarów krytycznych, oględziny powierzchni uszczelniających, testy motoryczne zaworów sterujących iglicami, diagnostykę chłodzenia zaworów wraz z testami szczelności, itp.

Serwis zajmuje się również kompleksową naprawą i regeneracją systemów używanych, nawet takich pracujących od bardzo dawna (20+ lat).

Kompletny zakres usług

W naszej ofercie serwisowej znaleźć można kompletny zakres usług począwszy od wymiany elementów elektrycznych (grzałki czy termopary) w dyszach i w rozdzielaczach, przez naprawę bądź wymianę elementów zużywających się (końcówki, powierzchnie styku, gwinty, korpusy dysz, rozdzielacze), aż po czyszczenie systemów po zalaniu tworzywem, zarówno z maksymalnym odzyskiem części, jak i z wykorzystaniem czyszczenia piecowego.

Oferujemy również pełną regenerację, zarówno systemów otwartych, jak i zamykanych iglicowo. Proces regeneracji obejmuje wymianę elementów dysz, uszczelnień, przewodów chłodzących i sterujących zaworami iglic oraz wiele innych. Dzięki dostępowi do obrabiarek numerycznych CNC, szlifierek, tokarek itp. jesteśmy w stanie wykonywać, modyfikować i regenerować części systemów niedostępne, kosztowne lub z długim okresem realizacji zamówienia.

Części oryginalne i zamienniki

Do napraw wykorzystujemy części oryginalne oraz wysokiej klasy zamienniki, takie jak grzałki i termopary (HOTSET). Dzięki przechowywaniu części w magazynach zlokalizowanych w Polsce, możemy zapewnić ich stałą dostępność, co pozwala na szybki serwis.

Oprócz świadczenia usług serwisowych dla systemów Thermoplay, prowadzimy również serwis systemów GK innych producentów.

Szkolenia

Prowadzimy również szkolenia techniczne dla warsztatów utrzymania ruchu, narzędziowni oraz biur konstrukcyjnych. Są to szkolenia z zakresu od prawidłowej zabudowy, przez montaż, obsługę i konserwację sprawnego systemu, aż do diagnostyki i naprawy systemu po awarii. Zajmujemy się również doradztwem z zakresu optymalizacji stanów magazynowych części zamiennych w celu zapewnienia płynności produkcji przy jak najmniejszym zaangażowaniu środków.

A. Marciniak OT

Wysokiej jakości komponenty wtryskowe


Nasza współpraca z Thermoplay trwa nieprzerwanie od 1995 roku, co czyni nas najdłużej istniejącym przedstawicielstwem firmy gorąco-kanałowej w Polsce. Dzięki temu mamy nie tylko szeroką wiedzę na temat obecnych rozwiązań firmy, ale jesteśmy w stanie pomóc również w naprawie starych systemów.