O firmie


A. Marciniak Service


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów w listopadzie 2016 roku zdecydowaliśmy się na wydzielenie działu serwisu z firmy A. Marciniak OT Sp. z o.o. I tak swoją historię rozpoczyna nasza firma.
Ten krok w kierunku niezależności pozwolił nam na wykorzystanie naszych wieloletnich doświadczeń z systemami GK. Dzięki wyodrębnieniu serwisu możemy wspierać zarówno Klientów Thermoplay, którego jesteśmy serwisem gwarancyjnym, a także użytkowników systemów innych producentów, potrzebujących wsparcia technicznego.

Usługi serwisowe


Doświadczenie i innowacje

Dzięki rozwijaniu sieci kontaktów krajowych oraz zagranicznych, nasz serwis oferuje naprawy w oparciu o części oryginalne producentów. Wśród nich są m. in. firmy europejskie, azjatyckie, amerykańskie oraz kanadyjskie itp. Oferujemy również naprawy z wykorzystaniem indywidualnie dobranych lub wykonanych zamienników. W naszych działaniach opieramy się na wieloletnim doświadczeniu serwisowym naszych pracowników. Jednocześnie poszukujemy nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie produkcji na formach wtryskowych.

Oferta serwisowa

W dalszym ciągu prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla systemów Thermoplay. Z czasem bliska współpraca z Klientami oraz stałe śledzenie rozwoju przemysłu zaowocowały poszerzeniem naszej palety usług o coraz to nowe rozwiązania i technologie.

W chwili obecnej nasza oferta serwisowa oprócz naprawy systemów gorąco-kanałowych obejmuje również:

  • czyszczenie systemów GK po zalaniu i udrażnianie ich po degradacji tworzywa
  • czyszczenie i opomiarowanie kanałów chłodzących w formach wtryskowych
  • wykonywanie półtrwałych powłok antyadhezyjnych i antykorozyjnych (przydatnych przy przetwórstwie WPC i materiałów uniepalnionych)
  • usługi naprawy form za pomocą mikronapawania

Nie tylko serwis


Oferta handlowa

W wyniku zainteresowania naszych Klientów częściami, preparatami oraz urządzeniami, z których korzystamy, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie sklepu. Oprócz oferty serwisowej, będziemy prowadzić również sprzedaż przetestowanych i sprawdzonych u nas produktów.

Oferta handlowa naszej firmy obejmuje m.in.

  • grzałki (w tym również nawijane wg specyfikacji Klienta), termopary, przewody połączeniowe, koszulki i taśmy termoizolacyjne
  • urządzenia do mikronapawania wraz z materiałami eksploatacyjnymi
  • środki do czyszczenia form z korozji, nagaru itp. oraz środki do zmiany kolorów i czyszczenia agregatów wtryskarek oraz systemów GK
  • środki do wykonywania powłok NANO
  • złącza, multizłącza, węże wodne itp.

A. Marciniak OT Sp. z o.o.

Importer komponentów wtryskowych wysokiej jakości


A. Marciniak OT Sp. z o.o.

Importer komponentów wtryskowych wysokiej jakości