Inne systemy GK


Strona główna » Usługi serwisowe » Inne systemy gorąco-kanałowe

Serwis innych systemów GK


Nie tylko Thermoplay

Poza serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym Thermoplay, świadczymy również usługi napraw systemów gorąco-kanałowych różnych producentów. Możemy dokonać naprawy w oparciu o części oryginalne (w ramach dostępności) lub skorzystać z grzałek do dysz i rozdzielaczy niemieckiej firmy Hotset.

Oferta serwisowa

Dzięki rozwijaniu sieci kontaktów krajowych oraz zagranicznych nasz serwis oferuje naprawy w oparciu o części oryginalne producentów europejskich, azjatyckich, amerykańskich, kanadyjskich itp. oraz indywidualnie dobierane lub wykonywane zamienniki. W naszych działaniach opieramy się nie tylko na wieloletnim doświadczeniu serwisowym naszych pracowników. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie i przyspieszenie prac serwisowych. Naszym priorytetem jest skrócenie do minimum czasu potrzebnego na usunięcie awarii i przywrócenie powierzonym nam systemom GK pełnych zdolności produkcyjnych. W naszej ofercie serwisowej znaleźć można kompletny zakres usług począwszy od wymiany elementów elektrycznych (grzałki czy termopary), zarówno w dyszach, jak i w rozdzielaczach, przez naprawę bądź wymianę elementów zużywających się (końcówki, powierzchnie styku, gwinty, korpusy dysz, rozdzielacze), aż po czyszczenie systemów po zalaniu tworzywem. Serwis systemów wykonujemy zarówno z maksymalnym odzyskiem części, jak i z wykorzystaniem czyszczenia piecowego.

Pełna regeneracja systemów GK

Oferujemy również pełną regenerację zarówno systemów otwartych, jak i zamykanych iglicowo. Proces regeneracji obejmuje wymianę elementów dysz, uszczelnień, przewodów chłodzących i sterujących zaworami iglic oraz wiele innych. Dzięki dostępowi do obrabiarek numerycznych CNC, szlifierek, tokarek itp. jesteśmy w stanie wykonywać, modyfikować i regenerować części systemów niedostępne, kosztowne lub z długim okresem realizacji zamówienia. Części zamienne takie jak grzałki i termopary (HOTSET) dostępne mamy zawsze z magazynów zlokalizowanych w Polsce, a wszystko po to, żeby jak najszybciej przywrócić system do pracy. Zajmujemy się także montażem nowych systemów oraz ich demontażem wymuszonym serwisem bądź modyfikacją formy, adaptacją form po transferach oraz pełną diagnostyką każdego systemu GK. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z pracownikiem serwisu.